Меню

Фізкультурне дозвілля у першій молодшій групі план-конспект заняття з фізкультури (молодша група) на тему. "Ми ростемо здоровими". Фізкультурна розвага у першій молодшій групі Розвага з фізкультури у 1 молодшій групі

Клімакс

Продовжити ходити по обмеженій площі опори, зберігаючи стійку рівновагу; вправляти у підстрибуванні дома, приземляючись на полусогнутые ноги. Продовжувати вдосконалювати рухові вміння та навички дітей. Вправляти в ходьбі та бігу, координуючи рухи рук та ніг. Формувати правильну поставу, запобігати плоскостопості. Розвивати спритність, швидкість, вміння орієнтуватися у просторі зали. Закріплювати знання дітей про диких тварин. Виховувати бажання займатися фізкультурою, самостійністю, дисциплінованістю.

Завантажити:


Попередній перегляд:

Спортивна розвага в 1 молодшій групі

«Ведмедик-шалунишка»

Вихователь Хорошілова О.О.

Цілі:

Продовжувати вчити ходити обмеженою площею опори, зберігаючи стійку рівновагу; вправляти у підстрибуванні дома, приземляючись на полусогнутые ноги. Продовжувати вдосконалювати рухові вміння та навички дітей. Вправляти в ходьбі та бігу, координуючи рухи рук та ніг. Формувати правильну поставу, запобігати плоскостопості. Розвивати спритність, швидкість, вміння орієнтуватися у просторі зали. Закріплювати знання дітей про диких тварин. Виховувати бажання займатися фізкультурою, самостійністю, дисциплінованістю.

Матеріали та обладнання:

Гімнастична дошка, доріжка- сліди, купини, ширми, дуга для підлізання, "ручок", кеглі, обруч, кубики, муляжі грибів, дудочка, стільці, костюми ведмедя, їжака.

Вихователь:

Якщо десь немає когось,

Значить, десь хтось є.

Тільки де ж цей хтось

І куди він міг залізти?

Цей хтось у нас у групі сховався. Давайте його шукаємо.

(Діти ходять по залі, по гімнастичній дошці, перестрибують «ручок», між кеглями, пролазять в обруч, знаходять ведмедя)

Вихователь: Хто це? (ведмідь, ведмедик). Та він спить! Давайте його розбудимо.(Діти туплять, ляскають, будять ведмедя)

Ведмедик. Спати не дають: шумлять, туплять... Піду шукаю місце, де можна спокійно поспати. А ви за мною не ходите, мене не будіть!

(Йде по залі, вихователь і діти крадуться за ним. Ведмедик раптово повертається, гарчить. Діти тікають)

Вихователь: Ти нас, Мишко, не лякай, краще з нами пограйся.

Ведмедик. Гаразд, пограю.

(Проводиться гра «Ведмідь і діти». Діти стоять за стільцями. Ведмедик ходить по залі.

Вихователь.

Ведмедик лісом гуляв,

Ведмедик діточок шукав.

Втомився він, втомився,

Сів на траву, задрімав.

(ведмедик сідає, засинає)

Стали діточки танцювати,

Стали ніжками стукати.

(Російська народна пісня. Діти танцюють, туплять, ляскають)

Ведмедик, мішенька, вставай,

Наших діток наздоганяй.

(ведмедик схоплюється, ловить дітей, діти тікають за стільці. Гра повторюється)

Ведмедик. Молодці, добре вмієте бігати. Нікого я не наздогнав! А по колоди ходити вмієте?

Вихователь. Звичайно, ведмедик!

Ведмедик. Тоді йдіть за мною.(діти йдуть ребристою дошкою, примовляючи за вихователем: топ-топ)

Вихователь.

Ось мишко наш іде,

Ніколи не впаде.

Топ-топ, топ-топ,

топ-топ, топ-топ.

Ведмедик. Швидкі ви та спритні. Вам зі мною не нудно? Давайте ще щось шукаємо!

Вихователь:

Якщо десь немає когось,

Значить, десь хтось є.

Тільки де ж цей хтось

І куди він міг залізти?

(Діти ходять по залі, по доріжці-слідах, перестрибують струмок, пролазять в обруч, знаходять їжака)

Їжак. Привіт, діти!

Вихователь: Привіт, їжачку. Який ти колючий. Ти нас не вколеш?

Їжак. Не бійтеся, не вколю. Допоможіть мені краще гриби зібрати.

(Бере кошик, ходить по залі, діти збирають муляжі грибів і складають їх в кошик)

Їжак. Спасибі за допомогу. А тепер пограємось.

(Діти ховаються за стільці, ширми)

Я по кімнаті ходжу,

Нікого не знаходжу.

Треба дудочку дістати

І на дудочці зіграти.

Усі почують, вдадуться

І зі мною танцювати підуть!

(їжак грає на дудочке, діти виходять, танцюють, коли музика скінчиться, ховаються. Гра повторюється 2-3 рази)

Вихователь: Спасибі, їжачку, за веселу гру.

Ведмедик. Давайте, діти, по залі походимо, можливо ще щось знайдемо.

(Діти знаходять коробку з кубиками. Ведмедик показує, як можна з ними грати: переступати через них, перестрибувати, стукати над головою, ховати за спину, крутитися з ними і т.д. діти повторюють)

Вихователь: Давайте, діти, скажімо Мишку та Їжачку дякую(Кажуть). До побачення (йдуть).


ірина сорокіна
Спортивне дозвілля для 1 молодшої групи «Як котик зі своїми друзями півник рятував»

Спортивне дозвілля для 1 молодшої групи

«Як котик зі своїми друзями півня рятував»

Ціль: створити дітям сприятливе емоційне середовище; зміцнити здоров'я; закріпити фізкультурні навички, набуті протягом року; прищеплюємо дружні відносиниміж собою.

Обладнання: шапочки котика та лисички, м'яка іграшка півня, макет будиночка. Спортивний інвентар: 3 середні обручи, дерев'яні ворота, гімнастична лава 2 шт., стійки з натягнутою мотузкою для підлізання, ребриста дошка 2 шт. .

Хід розваги:

Діти під музику входять до групу. Центральна стіна прикрашена березками, прикріплено сонечко, різнокольорові метелики. Стоять хаотично, входить котик(Дитина в шапочці котика) .

«Здрастуйте хлопці! Ви знаєте, у мене сталося лихо. Лисиця вкрала мого кращого друга, Півня - золотого гребінця. Його потрібно терміново рятувати!

Вихователь: хлопці, що ви готові відправитися півня на допомогу?

Діти: так.

Вихователь: а перешкоди зможемо подолати?

Діти: так.

ВиховательПопереду на нас чекають топкі болота, глибокі річки, величезні звалені дерева, які перегороджують шлях, високі гори. Чи не страшні вам такі труднощі?

Діти: ні.

Вихователь: значить у дорогу!

Діти разом з котикомйдуть високою травою, обходять великі камені, проходять через топкі болота. (Ходьба звичайна, ходьба з високим підніманням коліна, змійкою, стрибки з обруча в обруч).

Хлопці поспішаємо на допомогу півника. (Легкий біг)

Прийшли на галявину, трохи відпочили. (Релаксація. Полежати на спині із заплющеними очима.

Відпочили діти і пішли далі півня рятувати: під деревами підлазять, на гори підіймаються, річку через міст проходять. (Основні руху: підлазіння під дерев'яні комірці, під натягнуту мотузку на стійках, ходьба похилою ребристою дошкою; гімнастичній лавці).

Прийшли до хати лисиці. Вийшли звідти лисиця з півником, що вже встигли подружитися, і запропонували дітям пограти, а потім потанцювати. Рухливі ігри «Рудуйся міхур», «Зайчик».

Стрибок «Ай – так!»

Півникдітям вручає солодкий сюрприз за своє порятунок.

Опис гри «Рудуйся міхур»

Разом з вихователем діти стають тісним гуртком та починають «роздмухувати міхур»: нахиливши голови вниз, малюки дмуть у кулачки, складені один під одним, як у дудочку При цьому вони випрямляються і набирають повітря в трубку і вимовляють звук "Ф-Ф-Ф". Ці події повторюються 2 – 3 разу. При кожному роздмухуванні все роблять крок назад, ніби міхур трохи збільшився. Потім усі беруться за руки і поступово розширюють коло, рухаючись та вимовляючи наступні слова:

Роздувайся, міхур

Роздувайся великий,

Залишайся такою,

Та не лопайся!

Виходить велике розтягнуте коло. Вихователь входить у коло, торкається кожної пари з'єднаних рук, потім несподівано зупиняється і каже: "Лопнув міхур!"Усі ляскають у долоні, вимовляють слово "Хлоп!"і збігаються в купку (До центру). Повторити гру 2 рази.

Опис гри «Зайчик».

Вихователь закликає дитину, яка виконуватиме роль зайчика, іншим запропонувати взятися за руки і стати в хоровод. Зайчик виходить на середину і, зобразивши руками вушка, присідає навпочіпки. Діти за педагогом вимовляють такі слова (або співають пісеньку)та виконують відповідні їм рухи.

Зайчик біленький сидить

І вухами ворушить,

Ось так, ось так,

І вухами ворушить (Діти сідають навпочіпки і руками зображають, як зайчика ворушить вухами).

Зайчику холодно сидіти,

Треба лапочки погріти,

Хлоп-хлоп-хлоп,

Треба лапочки погріти (Погладжують то одну, то іншу руку, злегка приплескують у долоні. Потім встають).

Зайчику холодно стояти,

Треба зайчику поскакати!

Скік-скок-скок,

Треба зайчику поскакати (Підстрибують на двох ногах до зайчика, що стоїть усередині кола. Намагаються зігріти його, ласкаво гладять. Потім повертаються на місце, а зайчик вибирає собі заміну).

Грають 2 рази.

Опис танці:

Діти встають парами (хлопчик бере дівчинку за руки, руки витягують «човником»). Співають «Ай – так, ай – так, ніжки швидко топочіть, дітки весело танцювати» (2 рази). "Ай", і присіли навпочіпки.

Вихователь: раз, два, три - вставай

Рухи танці повторюються 3 – 4 рази.

Вихователь від імені півня:

Які ви молодці хлопці! Півня врятували, подолавши всі перешкоди, і грали ви добре і танцювали за це вам півниквручає солодкі призи (Чупа – чупси).

Рефлексія:

Запитання дітям.

Хлопці, вам сподобався похід за півником?

Хто вкрав півня?

Які перешкоди ми з вами подолали?

Вихователь: хлопці, ви сьогодні здійснили справжній подвиг, врятували друга з біди.

Навчальні:- закріплювати вміння дітей діяти за сигналом. Вправляти у побудовах, дотриманні дистанції під час пересування, виконання командних завдань; - закріплювати та розвивати вміння виконувати основні види рухів; - закріплювати вміння дітей узгоджувати слова та рухи з текстом під час виконання пальчикової гри.

Розвиваючі:- розвивати фізичні якості: гнучкість, спритність, швидкість, витривалість; - продовжувати розвивати активність дітей через виконання ігрових вправ; - розвивати бажання учасників заходу допомагати один одному при виконанні ігрових завдань та вправ.

Виховують:-виховувати загальну культуру поведінки дітей під час проведення заходу; -виховувати в дітей віком організованість, самостійність, вміння підтримувати дружні стосунки з однолітками.

Завантажити:


Попередній перегляд:

Завдання:

Навчальні: - закріплювати вміння дітей діяти за сигналом. Вправляти у побудовах, дотриманні дистанції під час пересування, виконання командних завдань; - закріплювати та розвивати вміння виконувати основні види рухів; - закріплювати вміння дітей узгоджувати слова та рухи з текстом під час виконання пальчикової гри.

Розвиваючі: - розвивати фізичні якості: гнучкість, спритність, швидкість, витривалість; - продовжувати розвивати активність дітей через виконання ігрових вправ; - розвивати бажання учасників заходу допомагати один одному при виконанні ігрових завдань та вправ.

Виховують: -виховувати загальну культуру поведінки дітей під час проведення заходу; -виховувати в дітей віком організованість, самостійність, вміння підтримувати дружні стосунки з однолітками.

Матеріали та атрибути:

валізка з медичними приладами копіями (термометр, шприц); білий халат, чепчик лікаря; обручі; м'ячі маленькі та великі; кошик для м'ячів; картки для пальчикових ігорі артикуляційної гімнастики; аудіозаписи із дитячими піснями.

Хід заходу:

Усі учасники заходу заздалегідь поділені на дві команди.

Вихователь:

Доброго дня, дорогі діти!

Починаємо наші змагання! Будуть ігри, буде сміх

І веселі ігри приготовлені для всіх.

Спорт, хлопці, дуже потрібні.

Ми зі спортом міцно дружимо.

Спорт-помічник! Спорт – здоров'я!

Спорт – гра! Фізкульт-ура! Ура! Ура!

Вихователь:

До нас на свято обіцявся прийти лікар Айболіт. А ось і він.

Під веселу музику на майданчику з'являється Клоун із медичною валізкою.

Клоун:

Вітаю! Вітаю! А ось і я!

Впізнали ви мене, друзі?

Я – Клоун найвеселіший у світі,

Тому я подобаюся дорослим і дітям.

Я прийшов на свято до вас,

Знаю, раді ви гостям!

Дуже я хочу дізнатися,

Ви любите грати?

Вихователь:

Клоун Бантик, ми дуже раді, що ти прийшов до нас на свято, але ми чекали Доктора Айболита. Нам потрібна його допомога – перед змаганнями лікар має оглянути спортсменів, чи не хворі вони, чи можуть брати участь у змаганнях?

Клоун:

Вам справді потрібен лікар? Тож немає проблем.

Подивіться, що я знайшов на шляху до вас (показує валізку).

Мабуть, доктор Айболіт поспішив і пішов в інший дитячий садок.

Ми зараз подивимося, що в нього є у валізці. (Показує дітям медичне приладдя і обговорюють навіщо вони потрібні).

А ось і ковпак лікаря і халат (вдягає на клоуна).

Чим вам не лікар? Я також можу зробити огляд.

Вихователь:

Доктор Бантик, всіх ви огляньте

Спритних, сміливих відберіть.

Клоун:

Попрошу всіх рівно встати

Що скажу, те виконувати

Усі дихайте

Не дихайте

Видихніть

Нахиліться

Випрямитеся

Усміхніться

Підходить до вихователя і каже:

Так, я задоволений оглядом! Усі здорові та до змагань готові.

Вихователь:

Ну раз усе гаразд пропоную всім вирушити до чудової країни «Спортландію».

У цій країні на нас чекають ігри, естафети та змагання.

Клоун:

А для початку я пропоную зробити зарядку

Дуже веселу, так для розрядки.

Для цього нам потрібно швиденько вишикуватися один за одним.

Розминка

Виконується комплекс вправ по колу під веселу музику:

Крокуємо як солдати

Ідемо на шкарпетках, ручки піднято вгору

Ідемо на п'ята, ручки прибрані за спину

Ідемо як «ведмедика» (на зовнішньому ребрі стопи)

Ідемо як «каченята» (у повному присяді)

Біг, що чергується з кроком.

Клоун:

Ось ми й дісталися країни «Спортландії». Втомилися?

Я пропоную нам відпочити на Тихій галявині.

Але спочатку нам доведеться пройти незвичайними доріжками.

Для цього нам потрібно розділитись на команди

Естафета «Незвичайні доріжки»

Виконуються вправи:

Переступання через предмети кроком, що чергується.

Стрибки з обруча в обруч

Вихователь:

Ось ми з вами й дісталися Тихої галявини.

Послухайте, як тут тихо (діти слухають).

Я розповім вам по секрету, що на цій галявині можна грати лише у спокійні ігри. А допоможуть нам згадати такі ігри ось ці картки (вихователь показує дітям картки з картинками до ігор)

Ігри на «Тихій галявині»

Виконуються комплекс:

Артикуляційної гімнастики – «Кулька», «Часики»

Пальчикових вправ - "Моя сім'я", "Рибка"

Клоун:

Друзі мої, вам сподобалося грати на Тихій галявині?

Щоб вирушити в дорогу, нам потрібно стати один за одним.

Тепер кожен зможе свою вправність показати.

Ми зараз з вами підемо незвичайною дорогою, називається вона «Тонель»

Смуга перешкод «Доріжка – тунель»

Виконується вправа на підлізання в обручі різного розміру.

Під веселу музику діти проходять тунелем, нахиляючись залежно від висоти обруча.

Клоун:

Які молодці! Усі пройшли через тунель? Ніхто не загубився?

У країні "Спортландія" багато цікавого.

Подивіться на м'ячі, які вони? (маленькі та великі)

Ви любите грати з м'ячиками?

Дуже добре, бо я маю для вас нове завдання.

Хтось усе тут переплутав, усі м'ячики в одну купу звалив. Наведемо лад?

Тоді слухайте завдання, нам потрібно маленькі м'ячики скласти у маленький кошик, а великі у великий.

Гра «Мій веселий дзвінкий м'яч»

Мій веселий дзвінкий м'яч,

Ти куди помчав?

Червоний, синій, блакитний

Не наздогнати тебе.

За сигналом діти збирають м'ячі та розкладають по кошиках

Клоун:

Хлопці, музика знову нас у дорогу кличе. Швидше беріть за ручку дружка, нам уже настав час повертатися в дитячий садок.

Клоун:

Ось ми й повернулися із чудової країни «Спортландія».

Дуже весело грати з вами. Ви такі спритні, швидкі, дружні!

Вихователь:

Клоун Бантик, ти не забудь взяти чемоданчик Доктора Айболита, може зустрінеш його дорогою. (віддає валізу Клоуну, він щось там знаходить) А нам вже час повертатися в свою групу.


Наталія Резанова
Фізкультурне дозвілля у першій молодшій групі «Весела сімейка»

Фізкультурне дозвілля у першій молодшій групі

« ВЕСЕЛА СІМЕЙКА»

Ціль: підвищення інтересу до фізичним вправам. Навчання діяти за словами тексту гри. Розвиток спритності, швидкості, орієнтування у просторі. Вправа дітей у ходьбі по гімнастичній лаві, пролазіння під дугою, у стрибках на двох ногах із просуванням уперед.

Методи та прийоми: загадування, зарядка, рухлива гра «Квочка і курчата», "Хто тихіше?".

Обладнання: гімнастична лава, дуга, мотузка або шнурок. (муляж ставка або кіска).

Вихователь: Хлопці відгадайте загадки

Кудах – тах-тах

Знеслася в кущах.

(Курочка)З'явилися у жовтій шубці

Прощайте дві шкаралупки.

(Курчата)

Діти: Курочка, курчата.

Вихователь: Правильно хлопці, це Курочка та курчата Хлопці, я чую чийсь голос!

З'являється Курочка

Курочка: Ко-ко-ко! Здрастуйте, хлопці! Вгадайте, хто я? (Відповіді дітей)Бажаєте зі мною пограти? (Відповіді дітей). Тоді заплющуйте очі! (Діти заплющують очі руками)Раз, два, три - хлопці засинають, курчата прокидаються (відплющують очі).

Вихователь: Хлопці, жовті курчатки, всі прокинулися, потягнулися, приготувалися до зарядки

Діти та вихователь будуються в колону.

Курочка: Щодня вранці робимо зарядку, дуже подобатися нам

Робити по порядку. Весело крокувати, весело крокувати,

Руки піднімати, руки опускати,

Присідати і вставати, присідати і вставати,

Стрибати та скакати, стрибати та скакати.

Ходьба по колу, виконання рухів відповідно до тексту

Вихователь: Молодці хлопці-курчатки, добре зробили зарядку

Курочка: А тепер, давайте підемо на ставок Де багато черв'яків та свіжа трава. Ідемо по містку через струмок. (Ходьба один за одним по лаві).

Ось ми й прийшли на ставок! Курчата, давайте погуляємо!

Гра «Квочка і курчата».

Вихователь: Вийшла курочка гуляти,

Свіжі трави пощипати, (Щипають траву)

А за нею хлопці -

Жовті курчата.

Курочка: Ко - ко - ко, ко - ко - ко! (імітують рухи)

Не йдіть далеко.

Лапками гребіть,

Зернятка шукайте.

З'їли товстого жука,

Дощового черв'яка,

Вистигли водиці

Повне коритце.

Вихователь: Ось які курчата, молодці! Ви втомилися? (Відповіді дітей). Давайте трохи відпочинемо!

Проводиться малорухлива гра «Хто пройде тихіше?»

Діти йдуть у вільній побудові, в одному напрямку. Вихователь пропонує йти тихо на шкарпетках. Потім дає сигнал «А тепер крокували швидко». Швидкість ходьби сигналом змінюється кілька разів.

Курочка: А тепер додому пора! Ми знову повертатимемося по дорозі, на якій знаходиться огорожа.

А тепер за ту огорожу нам пробратися якось треба

Цип, цип не пропадемо, під огорожею проповземо.

(проповзають під дугою або натягнутим шнуром)

А тепер підемо по містку через струмок. (Ходьба один за одним по лаві, потім Курочка спрямовує дітей для побудови в шеренгу).

Вихователь: Ось тепер курчата ви прийшли додому

Курочка: Молодці курчати По містку ходили? Через огорожу повзали? Траву щипали? (Відповіді дітей). Втомилися? (Відповіді дітей). А тепер курчата мені час повертатися додому, до побачення! А ви закривайте очі (Діти заплющують очі). Раз. два, три - курчата засинають!

Курочка йде

Вихователь: Хлопці прокидаються! (відплющують очі). Чи сподобалося вам грати? (Відповіді дітей)А тепер нам час повертатися в групу.

(Діти йдуть за вихователем)

Публікації на тему:

«Браві солдати» Мета: Створити радісний настрій, вміння емоційно реагувати на навколишній світ. Формувати вміння дітей ходити.

Фізкультурне дозвілля за правилами правил дорожнього руху в першій молодшій групіАвтор роботи: Борисова Лариса Вікторівна, вихователь МБДОУ дитячий садок №17 п. Увельський Конспект: «Курочка та курчата» Мета: Познайомити.

У молодшій групі було проведено фізкультурне дозвілля "Карнавал звірів", його мета - створення у дітей радісного, піднесеного настрою. «От.

Фізкультурне дозвілля у молодшій групі «У гості до сонечка»Фізкультурне дозвілля у молодшій групі «В гості до сонечка» Мета: доставити дітям радість. Завдання: розвивати творчі здібностідітей.

У квітні місяці ми відзначаємо всесвітній "День Здоров'я" Протягом тижня у нашому ДНЗ проходили різні заходи присвячені Днюздоров'я.

Спортивна розвага у першій молодшій групі. « Весела подорож»

Ціль розваги : Підняти настрій дітям, проявити активність, самостійність та ініціативу у дії;

Пропаганда здорового образужиття.

ОСВІТНІ ЗАВДАННЯ:

Вчити дітей слухати мову вихователя;

Розвивати колірне сприйняття;

Розвивати увагу;

РУХОВІ ЗАВДАННЯ:

- Розвивати витривалість, Увага, координацію і спритність рухів, вміння орієнтуватися в просторі.

Розширювати руховий досвіддітей.

Виховувати упевненість у своїх рухах.

Заохочувати дітей бігати у різних напрямках;

Закріплювати навички дітей ходьбі в колоні по одному за вихователем;

Продовжувати вчити дітей підстрибувати, перестрибувати на двох ногах;

Вчити дітей бігати та зупинятися за сигналом вихователя;

Обладнання: ліс (ялинки, квіти), болото, озеро (з тканини блакитний), кошик, мішечки з піском, купини, дуги, скакалки.

Хід заняття:

Діти входять у зал стають уколо спортивної музики.

Вихователь пропонує їм здійснити прогулянку до лісу «потягом». Діти займають місця «у вагонах» (будуються в колону за вихователем).

Вихователь дає сигнал і поїзд вирушає у подорож.

Пісня «Потяг»

Поїхали у веселому поїзді

Діти співають пісню.

Вихователь оголошує зупинку. Хлопці «виходять» із вагонів.

Вихователь: Діти! Ми приїхали у весняний ліс. Тут є весела галявина. Але щоб до неї дістатися, нам треба подолати перешкоду-перейти болото по купи, проповзти під кущами, потім перестрибнути через струмки. Ви згодні?Так .

А тепер для початку зробимо розминку, щоб нам легше було подолати перешкоду.

Розминка :

Один, два, три, чотири, п'ять – починаємо повторювати.

Ручками ми плескаємо(Всі плескають у долоні)

Ось так, ось так(4 рази)

Ніжками ми топаємо(тупають)

Ось так, ось так(4 рази)

Ручками помахаємо(махають руками) Ось так, ось так(4 рази)

Ніжками потанцюємо(танцювальні рухи) Ось так, ось так(4 рази)

Можемо покружляти(кружляють) Ось так, ось так(4 рази)

Можемо вклонитися(нахили вперед) Ось так, ось так(4 рази)

Можемо розсердитися(пальчиком загрожують) Ось так, ось так(4 рази)

Можемо помиритись(обіймаються один з одним) Ось так, ось так(4 рази)

Вихователь: А тепер хлопці ми вирушаємо в дорогу. Обережно тут болото! Потрібно пройти його так, щоби не замочити ноги. (діти йдуть по купинам )

Гра «По вузенькій доріжці» (Ходьба по доріжці здоров'я) діти по одному йдуть по доріжці, вихователь стежить, щоб діти не штовхалися.

Потім діти повзуть рачки під дугою.

Вихователь : Молодці! А тепер перестрибуємо через струмки.

Гра «Перестрибни через струмок»

Струмок потрібно перестрибнути там, де він широкий (40 см) і там, де він вузький (20 см)

Вихователь: Молодці, хлопці дивітьсяозера, скільки багато камінців, давайте їх по кидаємо у воду. Діти на березі разом із вихователем беруть мішечки з піском та кидаю в озеро.

Проводиться гра «Хто далі покине»

Вихователь: Хлопці, а тепер, щоб нам дістатися на галявину, ми з вами перетворюємося на жуків.

Проводитись гра «Жуки»

Діти зображають жуків. Літають галявою де розкидані квіти. (З кольорового картону)

Від шуму прокидається ведмідь. Гарчить.

Вихователь: ведмедик ти не гнівайся на хлопців, що вони тебе розбудили в барлоги, краще з ними пограйся.


Проводиться гра «У ведмедя в лісі»

Починається гра, і діти виходять із дому зі словами:

У ведмедя в лісі

Гриби, ягоди беру.

А ведмідь не спить,

І на нас гарчить.

Після того, як діти вимовляють ці слова, «ведмідь» вибігає з барлоги і намагається зловити будь-кого з діток. Якщо хтось не встигає втекти «ведмідь» ловить його і йде в барліг.

Вихователь: Хлопці нам настав час повертатися до дитячого садка.

І ми з вами вирушимо автобусом(стоять стільчики у вигляді автобуса) діти займають місця.

Відповідно до тексту діти виконують рухи під музику.

Звучить пісня «Ми в автобусі сидимо»

(1)Ось ми в автобусі сидимо, і сидимо, і сидимо

(2) І з віконця дивимося – все дивимося!

(3) Дивимося назад, дивимося вперед - ось так ось, ось так ось

(4)Ну що ж автобус не щастить - не щастить?

(5)Колеса закружляли - ось так ось, ось так ось

Вперед ми покотилися – отак ось!

(6) А щітки по склу шарудять – вжик, вжик, вжик, вжик, вжик, вжик

Всі крапельки змісті хочуть - вжик, вжик, вжик!

(7) І ми не просто так сидимо - бі, бі, бі, бі, бі, бі

Ми голосно-гучно все гудимо – бі, бі, бі!

(8) Нехай автобус нас трясе - ось так ось, ось так ось

Ми їдемо-їдемо все вперед - отак ось!

(9) Ми голосно-гучно все гудимо - бі, бі, бі!

1 - хитаємось з боку в бік

2 – змикаємо пальці рук «віконцем», дивимося в нього.

3 - обертаючись то ліворуч, то праворуч, дивимося з «віконця».

4 - знизуємо плечима

5 - виконуємо обертальні рухи руками перед собою

6 - хитаємо зігнутими в ліктях руками перед обличчям (двірники).

7 - крутимо кермо і бібікаєм

8 - підстрибуємо

9 – крутимо кермо та бібікаєм